سرمربی میلان جدال بزرگ با ناپولی را در قرنطینه تماشا می‌کند

تهران- ایرنا- براساس تایید باشگاه آ.ث میلان، «استفانو پیولی» سرمربی این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده است.

به گزارش ایرنا، اطلاعیه باشگاه ایتالیایی حاکی از آن است که سرمربی ۵۵ ساله هیچ علائمی نداشته اما نمی‌تواند در جدال حساس هفته آینده برابر ناپولی تیمش را همراهی کند.

در بیانیه منتشر شده توسط این باشگاه ضمن اعلام این خبر آمده است: مقامات بهداشتی مطلع شده اند و سرمربی که هیچ‌گونه علائمی از خود نشان نمی‌دهد، در قرنطینه خانگی به سر می برد. همچنین تمام تست‌های گرفته شده از سایر اعضا منفی اعلام شده است. در نتیجه این اتفاق، تمرین امروز (شنبه) تیم لغو شده است. تمرینات در آستانه دیدار برابر ناپولی از دوشنبه پیگیری می شود.

میلان از ابتدای سال جدید و تحت هدایت پیولی در فرم ایده‌آلی به سر می‌برد، به طوری که برنامه های باشگاه برای جانشین کردن وی با «رالف رنگنیک» به حالت تعلیق درآمده است.

روسونری که حالا با حضور «زلاتان ابراهیموویچ» صدرنشین سری آ محسوب شده و یکی از گزینه های قهرمانی و فتح اسکودتو به شمار می رود، ۲۲ نوامبر (دوم آذرماه) برابر ناپولی رده سومی به میدان می‌رود و این در حالی است که فاصله تیم تحت هدایت پیولی با تیم تحت هدایت «گنارو گتوسو» به سه امتیاز رسیده است.

پیش از پیولی، «جیان لوئیجی دوناروما» و «ینس پتر هائوگه» به همراه سه تن از اعضای کادر فنی و البته ابراهیموویچ به ویروس کرونا مبتلا شده بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha