۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۶
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 84109893
۰ نفر

برچسب‌ها

بازیکن آلومینیوم اراک به ذوب‌آهن پیوست

اصفهان- ایرنا- محمدرضا خاکی بازیکن سابق آلومینیوم اراک با عقد قراردادی به جمع بازیکنان تیم فوتبال باشگاه فرهنگی و ورزشی ذوب‌آهن اصفهان پیوست.

محمد مهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان روز شنبه در گفت گو با ایرنا افزود: خاکی با قرارداد یک ساله به جمع بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه اصفهانی پیوست.

وی گفت: این بازیکن سابقه بازی در تیم های ملوان انزلی، سایپا، مقاومت تهران  و اراک را در کارنامه دارد از نوجوانی در رده های نوجوانان و جوانان در  تیم ملی بود.

محمد رضا خاکی سابقه بازی در سن ۱۶ سالگی در سایپای مجید جلالی را دارد و در دوران سربازی با تیم  مقاومت تهران قهرمانی جوانان و امید استان تهران را در سابقه کاری خود ثبت کرد.

این بازیکن پیش از ذوب آهن ۲ فصل لیگ دسته یک را با آلومنیوم اراک بازی کرد.

خاکی در گفت و گو با  سایت باشگاه ذوب آهن اظهارداشت: از آنجایی که رضایی سرمربی تیم ذوب آهن در دورانی که بازیکن بودند یکی از بهترین مدافعان ایران بوده و تجربه حضور در لیگ اروپا را دارد فرصت بسیار خوبی برای من فراهم آمده تا در کنار وی و مدافعان و بازیکنان با تجربه ای همچون قاسم حدادی فر و وحید محمدزاده  باشم.

مدافع جوان ذوب آهن تصریح کرد: حضور در باشگاه ذوب آهن برای من یک فرصت استثنایی است تا  به هدفهای بزرگم برسم.

وی گفت: مهمترین دلیلی که من به تیم ملی دعوت نشدنم حضورم در لیگ دسته یک بود و امسال با حضودر ذوب آهن علاوه بر بالابردن سطح فنی و تکنیکی می توانم شانس حضوردم در نتیم ملی را افرایش بدهم.

 محمدرضا خاکی گفت : از باشگاه ذوب آهن و رحمان رضایی که به من اطمینان کردند و مرا دعوت به همکاری کردند تشکر می کنم  و امیدورام که با عملکرد خوبم بتوانم پاسخ مناسبی با این اطمینان بدهم.

ذوب آهن هفته نخست لیگ برتر را با تساوی یک بریک مقابل فولاد خوزستان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان سپری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =