تمدید فرصت حضور در جشنواره زن و علم و جایزه مریم میرزاخانی

تهران - ایرنا - فرصت ثبت نام و شرکت در جشنواره زن و علم و «جایزه مریم میرزاخانی» تا ۳۰ آبان سال جاری تمدید شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، جشنواره زن و علم به طور مشترک توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار می شود.
بر اساس فراخوان اعلام شده در این دوره از جشنواره رقابت در دو بخش علمی و اجتماعی و در سه رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال  صورت می‌پذیرد.
در این فراخوان آمده است: بخش علمی متقاضیان در ۶ گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست، علوم پزشکی، هنر و معماری با یکدیگر رقابت می‌پردازند.
همچنین در بخش اجتماعی جشنواره سوم بانوان دانش آموخته دانشگاهی که اکنون در محیط‌های غیر از دانشگاه  مشغول خدمت رسانی هستند امکان رقابت خواهند داشت.
در بخش دیگری از این فراخوان در خصوص زمان بندی این جشنواره آمده است: مهلت شرکت در جشنواره ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ و زمان اختتامیه آن ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۹ در دانشگاه شهید بهشتی عنوان شده است.
علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام  و یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ‪wsfestival.ir‬ مراجعه  و یا با شماره تلفن ۸۲۲۳۳۲۸۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم طی نامه‌ای به رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم و «جایزه مریم میرزاخانی» را ارسال کرده است.
وی در این نامه با اشاره به ضرورت معرفی و تجلیل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاهی ابراز امیدواری کرد: برگزاری این جشنواره بتواند نقش مؤثری در ارتقای انگیزه‌های این قشر از جامعه ایفا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =