۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۵
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 84109857
۰ نفر

برچسب‌ها

ثبت نام ناوگان فرسوده تاکسیرانی در قزوین آغاز شد

قزوین- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از فعال شدن سامانه نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی برای متقاضیان تاکسی‌های سمند و پژو با قیمت جدید خبر داد.

به گزارش ایرنا، اسماعیل عرشیان روز شنبه با اعلام این خبر افزود: طبق بخشنامه صادره از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، طرح ستاد یا نوسازی تاکسی‌های فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب تاکسی‌های سمند ای. اف ۷ و پژو ۴۰۵ با سطح آلایندگی یورو پنج در سامانه نوسازی ناوگان آغاز شده است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر امکان ثبت نام تاکسی پژو با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۹۵۱ هزار تومان و تاکسی سمند با قیمت ۱۱۸ میلیون و ۷۳۷ هزار تومان به شرط اسقاط یک عدد تاکسی فرسوده در سایت فراهم است و متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند به واحد نوسازی تاکسی‌های فرسوده در سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

عرشیان تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی، صرفا برای اسقاط ۳۰ عدد تاکسی پیکان فرسوده بر اساس اولویت مراجعه، وام ۴۰ میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه ارائه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین اضافه کرد: خودروهای مشمول این طرح باید پایین‌تر از مدل سال ۱۳۸۸ باشند و اولویت نیز با تاکسی‌های فرسوده پیکان خواهد بود.

وی یادآور شد: متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سووال می‌توانند با واحد نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی به شماره ۳۳۸۴۸ داخلی ۱۰۳ تماس حاصل کنند.

هم‌اکنون سه هزار و ۶۵۰ دستگاه تاکسی در قزوین با پنج هزار راننده و کمک راننده مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =