امنیت پایدار در سایه اقتدار پلیس شکل می‌گیرد

تهران - ایرنا - معاون عملیات ناجا گفت: امنیت پایدار در سایه اقتدار پلیس در جامعه شکل می‌گیرد و این اقتدار زمانی محقق خواهد شد که پلیس خود را با آموزش های مستمر، توانمند و مقتدر سازد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین ساجدی نیا روز شنبه در حاشیه بازدید از یگان ویژه شرق استان تهران، تلاش‌ این یگان در پاسداری از ارزش های اسلامی را قابل تحسین خواند و افزود: امروز پلیس ویژه یک پلیس جامعه محور، مقتدر، کارآمد و علمی است و توانسته اعتماد و مشارکت آحاد جامعه را جلب کند.

وی اقتدار و توانمندی یگان ویژه را ضامن امنیت و آرامش در جامعه دانست و تصریح کرد: امنیت و آرامش در جامعه، جلوه ای از موفقیت و کارآمدی پلیس ویژه است و عامل موفقیت پلیس در ماموریت ها، تدابیر هوشمندانه است که کارکنان یگان ویژه نیز باید همیشه از نظر دانش و مهارت در حال پیشرفت و آموزش باشند تا بتوانند امنیت و آرامش جامعه را تامین کنند.

سردار ساجدی نیا با اشاره به اهمیت آموزش مستمر، موثر و کارآمد حافظان نظم و امنیت برای دستیابی به توانمندی همه جانبه به منظور اجرای بهینه ماموریت های محوله، گفت: هر چه میزان آمادگی و توانمندی پلیس ویژه در ابعاد مختلف جسمی و روحی بالاتر باشد، به همان میزان نیز قادر به ورود مقتدرانه در مواقع بحران و ماموریت ها خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =