سلسله مسابقات مجازی "شهروند کتابخوان" در مشهد برگزار می‌شود

مشهد- ایرنا- مدیر سامان‌دهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب ‌و کارهای شهری در شهرداری مشهد گفت: مسابقات شهروند کتاب‌خوان در مشهد به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت اپلیکیشن "شهرمن" با مشارکت اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

محمد عین‌القضات روز شنبه در نشستی خبری افزود: به مناسبت هفته کتاب با توجه به شیوع ویروس کرونا، دو برنامه ویژه از امروز ۲۴ آبان به مدت یک هفته و به صورت مجازی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: مسابقه شهروند کتابخوان با معرفی سه کتاب "یادم تو را فراموش"، "من و کتاب" و "یک لقمه حلال" برگزار می‌شود و فایل کامل این کتاب‌ها در اپلیکیشن "شهر من" موجود است.
مدیر سامان‌دهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب‌ و کارهای شهری در شهرداری مشهد گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند این سه کتاب را بارگذاری و به سوالات چهارگزینه‌ای در قسمت مسابقات برنامه "شهرمن" پاسخ دهند.
عین القضات افزود: مسابقه "صدای کتاب" نیز به صورت مجازی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند یک کتاب را به دلخواه خود انتخاب کرده و جذاب‌ترین قسمت آن را با صدای خود بخوانند و فایل صوتی به همراه عکس کتاب را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

وی ادامه داد: به مناسبت هفته کتاب، 100 جلد کتاب به نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی  اهدا شد.
اپلیکیشن "شهر من" نرم‌افزاری است که  افزارهای مختلف شهروندی روی آن تجمیع شده است.
این نرم افزار، بستری یکپارچه برای ارائه خدمات مختلف به شهروندان مشهدی است . هفته کتاب از امروز ۲۴ آبان ماه آغاز شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =