مسابقه تلویزیونی اسرا با رشته‌های جدید برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- تهیه کننده و مجری مسابقه تلویزیونی اسراء از افزوده شدن رشته‌های مداحی، دعاخوانی و اجرای تلویزیونی به این مسابقه استعدادیابی خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، سید وحید مرتضوی روز شنبه گفت: در این دوره از مسابقات همچون دوره های قبلی، علاقمندان از سراسر کشور آثار خود را به این مسابقه ارسال کرده اند که پس از بررسی اولیه آثار ارسالی،۳۸۰ نفر در مرحله تلویزیونی حاضر خواهند بود.
وی افزود: البته قرار بود همه شرکت کنندگان در این مرحله با حضور در استودیوی برنامه، در این بخش شرکت کنند اما به دلیل موج سوم شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شرکت کنندگان، گروه برنامه ساز با حضور در استان های مختلف اثر دوستان را ضبط کردند که در هر برنامه پخش می شود و مورد ارزیابی داوران حضوری و غیرحضوری برنامه قرار می گیرد.
مجری مسابقه اسراء درباره داوری آثار شرکت کنندگان گفت: مهدی غلام نژاد داور حضوری بخش تلاوت تقلیدی استاد محمد صدیق منشاوی است و مسعود نیکدستی از اصفهان در بخش غیرحضوری داوری خواهد کرد.

مرتضوی داور حضوری و غیرحضوری بخش تلاوت تقلیدی استاد عبدالباسط را محمدرضا پورزرگری و صالح اطهری فر از البرز اعلام کرد و افزود: در بخش تلاوت تقلیدی استاد مصطفی اسماعیل نیز از داوری حضوری قاسم رضیعی و داوری غیرحضوری سید مرتضی سادات فاطمی از مشهد بهره می گیریم.
تهیه کننده مسابقه قرآنی اسراء همچنین رضا بکایی را داور بخش دعاخوانی اعلام کرد و گفت: در بخش مداحی نیز از مداحان مطرح کشور استفاده خواهد شد.
علاقمندان به دنبال کردن مسابقه اسراء می توانند از طریق @qtv۸_esra در فضای مجازی و پایگاه اطلاع رسانی مسابقه به نشانی www.qurantv.ir/esra در جریان مسابقه قرار گیرند. همچنین سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۴۴۲۲ نیز پیام های مخاطبان را دریافت خواهد کرد.

مسابقه استعدادیابی قرآنی «اسرا» کاری از گروه مسابقات و جلسات شبکه قرآن و معارف سیما و با اجرا و تهیه‌کنندگی سیدوحید مرتضوی کاری متفاوت در کشف استعدادهای قرآنی کشور است که سری دهم آن از فردا (یکشنبه ۲۵ آبان) پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =