۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۴
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 84109764
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرنگاران یزد صاحب "حامی کارت" می‌شوند

یزد _ ایرنا _ طرح "حامی کارت" ویژه اصحاب رسانه یزد روز شنبه در آیینی مجازی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان رونمایی شد.

به گزارش ایرنا مجید جوادیان زاده در این مراسم گفت: این طرح خوبی است که از سوی خانه مطبوعات در راستای کمک‌های رفاهی و معیشتی خبرنگاران استان برنامه ریزی شده و امیدواریم زمینه رضایت بیشتر اصحاب رسانه را فراهم کند.

وی افزود: رسانه های استان هم همانند دیگر صنوف بخاطر کرونا آسیب دیدند که امیدواریم بتوانیم با بهره مندی از برخی تسهیلات، بخشی از این خسارتها جبران شود. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در ادامه با گرامیداشت هفته کتاب و نقش رسانه‌ها در ترویج فرهنگ مطالعه، گفت: رسانه‌ها سفیران کتاب و کتابخوانی هستند و اعتقاد داریم که کتاب بدون رسانه مهجور است.

این مسوول افزود: رسانه‌ها در معرفی  کتاب‌های خوب و ناشران و نویسندگان به جامعه نقش بسزایی دارند. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد تصریح کرد:امروز که به دلیل شیوع ویروس کرونا توصیه «در خانه ماندن» است باید با کتاب اوقات فراغت را غنی کرد و رسانه‌ها نیز در این میان نقش موثری دارند.

مدیر خانه مطبوعات یزد هم در این مراسم گفت: ۱۸۴ حامی کارت برای اصحاب رسانه استان تهیه شده که در مناسبت‌های مختلف شارژ می‌شود. 

فرزاد فیضی با بیان اینکه در این طرح علاوه بر اعضای خانه مطبوعات برای  تمام افراد فعال رسانه ای استان  کارت صادر شده است افزود: طرح یاد شده در راستای  فراهم نمودن امکانات رفاهی و معیشتی خبرنگاران اجرا شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =