۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84109700
۰ نفر

برچسب‌ها

خوزستان در لیگ برتر فوتبال بانوان تیمداری می‌کند

اهواز – ایرنا – معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از حضور یک تیم خوزستانی در فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور خبر داد.

سکینه ناصری مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به انصراف تیم آویسا از رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، از فدراسیون درخواست کردیم که سهمیه لیگ برتری استان در این مسابقات حفظ شود.

وی عنوان کرد: با تلاش اداره کل ورزش و جوانان استان، قرار بر این شد که یک تیم از استان جایگزین تیم آویسا شود و با تمام قوا در مسابقات شرکت کند.

معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان با بیان اینکه این تیم با ترکیبی از بازیکنان بومی استان در مسابقات حاضر می شود گفت: در مدت اخیر درخواست های بیشماری از بانوان فوتبالیست مبنی بر تیمداری استان در لیگ، داشتیم که با تلاش اداره کل ورزش و جوانان این امر محقق شد.

وی ادامه داد: این تیم با نام نماینده خوزستان در مسابقات حضور پیدا می کند که امیدواریم نتایج خوبی کسب کرده و از جایگاه فوتبال استان دفاع کند.

ناصری مقدم عنوان کرد: مدارک و لیست بازیکنان باید تا ۲۷ آبان ماه به فدراسیون ارسال شود همچنین تمام بازیکنان طبق اعلام فدراسیون باید در مرکز پزشکی ایفمارک حاضر شوند.

وی بیان کرد: یکی از برنامه های ما رشد و توسعه ورزش بانوان در سطح استان است و برای حضور تیم های بانوان استان در لیگ های کشوری و اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری تلاش می کنیم.

به گزارش ایرنا سال گذشته ۱۹۴ تیم خوزستانی در لیگ‌های مختلف کشور حضور داشتند که ۸۷ درصد از این تعداد مربوط به آقایان و ۱۳ درصد متعلق به بانوان استان بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =