رویداد استارتاپی فناوری هنرهای تصویری به صورت مجازی برگزار می‌شود

تبریز - ایرنا - مدیر مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز گفت: رویداد شتاب استارتاپی «فناوری هنرهای تصویری» به صورت مجازی برگزار می‌شود.

رباب نوروزی روز شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: این رویداد شتاپ استارتاپی در محورهای فناوری اطلاعات و هنرهای تصویری، هنرهای تصویری در قاب عکس، مد و لباس در قاب تصویر، کسب و کارهای اینترنتی در حوزه های هنرهای تصویری و تاثیر هنرهای تصویری در صنعت گردشگری برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد، در ۱۲ آذر ماه سال جاری به صورت مجازی با مشارکت کانون کارآفرینان و معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد و اساتید، دانشجویان، فعالان و علاقه مندان می‌توانند ایده‌های خود را در محورهای فوق الذکر تا یکم آذرماه در سامانه مرکز به آدرس Tabriz.iastjd.ac.ir ثبت کنند.

نوروزی ادامه داد: بعد از بررسی داوران، ۱۰ ایده برتر انتخاب و به مرحله بعد راه می یابد؛ همچنین، کارگاه‌ها و آموزش‌های لازم برای طراحی بوم کسب و کار، ثبت ایده و پتنت، نحوه ارائه و جذب سرمایه گذار و بازاریابی و تیم سازی به صاحبان ایده، ارائه شده و در ۱۲ آذر ماه ارائه نهایی به صورت مجازی با حضور داوران انجام می شود.

وی اظهار کرد: در این رویداد، از سه ایده اول منتخب تقدیر شده و تیم‌های منتخب می‌توانند از حمایت‌های مادی و معنوی مرکز نوآوری جهاددانشگاهی برخوردار شوند و برای راه اندازی کسب و کار و یا راه اندازی شرکت دانش بنیان در مرکز نوآوری مستقر شوند.

نوروزی گفت: معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد نیز در راستای کارآفرینی اجتماعی در برگزاری این رویداد مشارکت داشته و از ایده‌هایی که در زمینه کسب و کارهای نوظهور خانگی، گردشگری، فناوری اطلاعات، صنایع فرهنگی و فناوری های نرم باشد، حمایت خواهند کرد.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۳-۳۶۵۹۰۲۴۲ داخلی ۱۰۷ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =