١٠ هزار بسته معیشتی در طرح مواسات در شهرستان اسلامشهر توزیع شد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان اسلامشهر در خصوص کمک های مومنانه در قالب طرح مواسات گفت: در روزهای اخیر ۱۰هزار بسته معیشتی جدید در پویش مردمی خدمت توسط گروه‌های جهادی در ۴۰ محله این شهرستان توزیع شد.

به گزارش ایرنا از اعلام فرمانداری اسلامشهر، «مسعود مرسلپور» روز شنبه با اشاره به همراهی کم نظیر اقشار مختلف مردم در طرح مواسات افزود: تاکنون این طرح، با نقش محوری سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) در شناسایی خانواده های آسیب دیده، جمع آوری کمکهای مردمی و توزیع بسته های معیشتی در محلات مختلف با موفقیت اجرا شده است.

وی ادامه داد: در سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) نیز شش هزار بسته معیشتی با ارزش تقریبی ۴۰۰ هزار تومانی در قالب طرح مواسات در شهرستان اسلامشهر توزیع شد.

مرسلپور به توزیع پنج هزار بسته اقلام بهداشتی و ٢ هزار کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی در ماههای اخیر اشاره کرد و گفت: در ماه‌های محرم و صفر نیز ۱۵ هزار بسته معیشتی با کمک خیران و مردم مهرورز اسلامشهر بین نیازمندان توزیع شده بود.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت تداوم کمک های مردم و خیرین تصریح کرد: این طرح با همت و تلاش جمعی، مشارکت همگانی کمک های مومنانه و اجرای طرح مواسات برای حمایت از خانواده های آبرومند آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

شهرستان اسلامشهر با حدود٨٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب تهران واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =