۳۰ کیلومتر از کریدور شمال - جنوب در کردستان زیر بار ترافیک می‌رود

سنندج - ایرنا - سرپرست حوزه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در کردستان گفت: تا پایان دولت تدبیر و امید ۳۰ کیلومتر از کریدور شمال - جنوب در این استان زیر بار ترافیک می‌رود.

رحیم نصیرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تحقق این برنامه تا پایان دولت، طول زیربار ترافیک رفته این کریدور از ۱۴۷ کیلومتر به ۱۷۷ کیلومتر شامل ۵۵ درصد کل مسیر ۳۲۰ کیلومتری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ کیلومتر در دست اتمام عمدتا بین مسیر سنندج - کامیاران و سقز - دیواندره واقع شده است، اضافه کرد: ۴۷ درصد از ۳۲۰ کیلومتر کریدور شمال - جنوب در حوزه این استان زیر با ترافیک رفته که ۷۰ درصد این میزان در هفت سال خدمت دولت تدبیر و امید اجرا شده است.

وی افزود: حدود ۳۲۰ کیلومتر از کریدور شمال - جنوب کشور در این استان واقع شده که تاکنون ۱۴۷ کیلومتر آن ریر بار ترافیک رفته که ۱۰۲ کیلومتر آن شامل ۷۰ درصد در هفت سال خدمت دولت تدبیر و امید احداث شده است.

کریدور شمال - جنوب با طول یک هزار و ۴۷۲ کیلومتر مرز بازرگان آذربایجان غربی با عبور از استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان را به بندر امام خمینی (ره) در خوزستان به هم متصل می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =