تسهیلات حمایت از فعالان فرهنگی در خراسان جنوبی پرداخت می‌شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات به منظور حمایت از فعالان هنری و کسب و کارهای سینمایی و سمعی و بصری در این استان خبر داد.

ناصر نبی زاده روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: این تسهیلات با کارمزد چهار درصد، مهلت تنفس ۶ ماهه و دوره بازپرداخت حداکثر ۵۴ ماهه ارائه می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: سقف تسهیلات تا ۱۰۰ میلیون تومان در داخل استان بررسی می‌شود و تا سقف ۲ میلیارد تومان در تهران و مشروط به طرح توجیهی ارسالی، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: آموزشگاه‌های هنری، گروه‌های نمایشی دارای پروانه، موسسات هنری و فرهنگی، شرکت‌های سینمایی، کانون‌های آگهی تبلیغات و رسانه‌ها می‌توانند برای دریافت این تسهیلات به سامانه www.tohfeh.fargang.gov.ir مراجعه کنند.

نبی زاده گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی داخلی ۲۲۴، تماس بگیرند.

بنابر اعلام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تاکنون ۶ هزار و ۸۴۳ متقاضی دریافت تسهیلات کرونا در استان ثبت‌نام کرده‌اند و سهم خراسان جنوبی از تسهیلات کرونایی یک هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال بوده که ۵۴۴ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان استان پرداخت شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha