کشف ۳ هزار بطری روغن در قدس و ۲۵۰ کیلوگرم پودر آرایشی در راه قاچاق

تهران-ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت: سه هزار بطری روغن خوراکی احتکار شده، در شهرستان قدس کشف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس غرب استان تهران، سرهنگ «شاهپور فلاحی» روز شنبه تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی در بازدید از انبارها و باراندازهای حومه‌ای شهرستان قدس موفق شدند از یک انبار ۳ هزار بطری روغن خوراکی احتکار شده کشف و یک نفر را در این ارتباط دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ارزش روغن‌های احتکار شده توسط این فرد ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده که این انبار پلمب و متهم نیز تحویل مرجع قضائی شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری همه جانبه دستگاه قضائی با پلیس در راستای برخورد قاطعانه با مفاسد اجتماعی خطاب به شهروندان، گفت: پلیس با تمام توان در راستای برخورد قاطعانه با هرگونه قانون شکنی و احتکار کالاهای اساسی شهروندان اقدام و از مردم نیز انتظار است موارد مشکوک را سریعا به پلیس گزارش دهند تا مجرمان و محتکران مجال فرار از قانون را پیدا نکنند.

مرکزیت شهرستان قدس در ابتدا روستایی با نام «قلعه حسن‌خان» از بخش «کن» بود که در اوایل انقلاب با نام شهرک «حسن‌خان» به شهرستان شهریار سپرده شد؛ نام آن بعدها به شهرک قدس تغییر پیدا کرد و با اضافه شدن چند روستا و دهکده به شهر قدس تبدیل شد.

کشف کالای قاچاق در تهران

در خبری دیگر از پلیس، فرمانده یگان امداد تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه خودرو پراید به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ «دلاور القاصی مهر»  اظهار داشت: با کنترل تردد خودروهای عبوری در سطح شهر، ماموران گشت انتظامی قرارگاه غرب یگان امداد تهران به یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو ۸۲۱ عدد لوازم جانبی موبایل و ۲۵۰ کیلوگرم پودر لوازم آرایشی فاقد فاکتور و برگه گمرکی بود را کشف کردند، گفت: راننده خودرو سواری نیز دستگیر شد.

فرمانده یگان امداد تهران با اشاره به اعتراف متهم مبنی بر خرید و فروش کالای قاچاق، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را ۶ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

 القاصی مهر خاطر نشان کرد: متهم برای تحقیقات تکمیلی تحویل کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =