۲۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۱
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84109182
۰ نفر

برچسب‌ها

رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال کشور در مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- بخش مقدماتی رقابت‌های دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور، جام سردار شهید قاسم سلیمانی در گروه الف امروز (شنبه) در مشهد آغاز شد.

این رقابتها به میزبانی تیم اشتادسازه مشهد در سالنهای ورزشی "مهران" و"امید زندگی" در ساعت‌های ۱۱ و ۱۵ انجام می شود.

پیشتر سالن ورزشی "فردوسی " یکی از دو مکان برگزاری مسابقات در مشهد اعلام شده بود که این سالن مورد تایید ناظران فدراسیون والیبال قرار نگرفت و سالن ورزشی امید زندگی شهرداری مشهد جایگزین آن شد.

ساعت ۱۱ امروز تیمهای شهرداری جوان ارومیه با هوادار تهران و سروقامتان همدان با فولاد خراسان به مصاف هم خواهند رفت و ساعت ۱۵ نیز مس رفسنجان و اشتادسازه مشهد و همچنین مقاومت بسیج و ملوان تهران رودرروی هم قرار خواهند گرفت، بازیهای تیم میزبان یعنی اشتادسازه همه روزه در سالن مهران برگزار می‌شود.

براساس اعلام برگزارکنندگان مسابقات، تست pcr کرونای همه هشت تیم حاضر در مشهد منفی بوده است.

هیات والیبال خراسان رضوی نیز اعلام کرد با توجه به شرایط ویژه محدودیت‌های کرونایی در مشهد، مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار شده و تنها امکان حضور خبرنگاران و عکاسان حوزه والیبال وجود دارد، به شرطی که دارای کارت پوشش خبری حراست وزارت ورزش و جوانان بوده یا مورد تائید انجمن خبرنگاران و ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی استان باشند.
بر این اساس محل استقرار خبرنگاران، در قسمت VIP سالن مهران خواهد بود و آنان به هیج وجه حق تردد و ورود به محوطه زمین بازی و مصاحبه با عوامل اجرایی، کادر فنی و بازیکنان را به جز در مکان مشخص شده نخواهند داشت.    

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام خواهد شد که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتادسازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که اعلام خواهد شد، سفر خواهد کرد تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها