استاندار آذربایجان‌غربی شهادت ۳ مرزبان هنگ ارومیه را تسلیت گفت

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی در پی شهادت سه مرزبان هنگ ارومیه در درگیری با تروریست ها با صدور پیامی شهادت این مدافعان وطن را تسلیت گفت.

در پیامی که جمعه شب از سوی محمدمهدی شهریاری صادر شده، آمده است: خبر شهادت سه تن از فرزندان رشید ایران اسلامی "استوار دوم مسلم جهان آرا"، "استوار دوم مالک طاهر" و "سرباز وظیفه کامران کرامت" در هنگ مرزی ارومیه در درگیری با عناصر مسلح ضد انقلاب موجب تاثر عمیق شد.

در ادامه این پیام آمده است: دشمنان انقلاب بارها با اینگونه اقدامات تلاش کرده اند در امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند، اما فرزندان رشید و قهرمان ایران همواره هوشیار و بیدار در راه پاسداری و حراست از مرزهای کشور و مبارزه با عناصر مسلح ضد انقلاب شجاعانه ایستادگی کرده اند و شهادت را افتخاری بزرگ برای خود می دانند.

استاندار آذربایجان غربی با تسلیت خالصانه به ملت بزرگ ایران و خانواده‌های داغدار این عزیزان، از خداوند متعال برای مجروحان سلامتی و رحمت واسعه و علو درجات برای شهدای این حمله تروریستی و صبر و شکیبایی بازماندگان را مسالت کرده است.

به گزارش ایرنا، بعدازظهر امروز، جمعه سه تن از مرزبانان در مرزهای ارومیه در درگیری با تروریست های مسلح به شهادت رسیدند و ۲ تن دیگر مجروح شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =