مصوبات ستاد کرونای لرستان تا پایان محدودیت‌ها لازم الاجرا است

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز این استان، تمامی مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا تا پایان روز جمعه ۳۰ آبان ماه جاری لازم الاجرا است.

سید موسی خادمی روز جمعه به رسانه ها اعلام کرد: با تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا محدودیت ها از شنبه ۲۴ آبان ماه تا پایان هفته تمدید شد.

وی گفت: روال کار بانک‌های سطح استان از شنبه ۲۴ آبان ماه به حالت عادی و با رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی باز می گردد.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی با در نظر گرفتن شرایط، می توانند تا سقف ۵۰ درصد با دورکاری کارکنان خود موافقت کنند.

وی افزود: ورود ارباب رجوع به ادارات ممنوع است و مراجعه کنندگان همچنان باید از طریق تلفن، سامانه و غیر حضوری پیگیر امورات خود باشند.

استاندار لرستان اضافه کرد: مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تا پایان روز جمعه ۳۰ آبان ماه جاری لازم الاجراست.

خادمی گفت: همچنین فعالیت مغازه ها و پاساژها در خرم‌آباد و بروجرد با تصمیم ستاد مدیریت کرونا از ساعت ۱۸ به بعد تعطیل خواهد بود.

۴۷ هزار و ۵۴۰ لرستانی تا ۱۹ آبان به کرونا مبتلا شده که از این تعداد ۹۴۴ نفر جان باخته‌اند و وضعیت این استان از نظر شیوع ویروس قرمز است.

پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار و ادارات همچنان برقرار است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha