فیلم کارگردان خوزستانی به جشنواره کانادا راه یافت

اهواز - ایرنا - فیلم داستانی "قاب سفید" ساخته ماجد رستمی‌زاده کارگردان خوزستانی به جشنواره بین‌المللی فیلم Hecare کانادا راه یافت.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: این فیلم موفق به پذیرش در بخش کرونا جشنواره بین‌المللی Hecare  (Human- Environment care ) شد.

ناصر آریایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: فیلم  داستانی "قاب سفید" در خصوص ایثار و مرگ پرستاران و کادر درمان در دوران کرونا است و نگاهی متفاوت به کادر درمان در روزهای کرونایی دارد.

به گزارش ایرنا "قاب سفید" فیلمی داستانی و کوتاه است که فرودین امسال به کارگردانی ماجد رستمی زاده و نویسندگی سارا رشیدی براساس طرحی از سمیه کوشکی تولید شده است.

ماجد رستمی زاده(تصویربردار)، میلاد فرهانیان (تدوین)، عباس حبیبی(اصلاح رنگ و نور)، فراس رستمی(دستیار تصویر)، ناهید آلبوغبیش(طراح صحنه و لباس)، علی درفش (ترجمه) و سید عدنان طاهری از جمله عوامل این فیلم هستند.

جشنواره محیط زیست انسانی یا  Hecare رویداد فرهنگی کانادا است که به آثاری با موضوعات مراقبت و حفاظت از محیط زیست، و حقوق بشر می‌پردازد و بخش ویژه ای از امسال را به کرونا اختصاص داده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =