عروسی خانوادگی کار دست «صلاح» داد؛ کرونا مرد مصری را از کلوپ گرفت

تهران- ایرنا- براساس تایید فدراسیون فوتبال مصر، جواب آزمایش کرونای «محمد صلاح» ستاره این تیم و باشگاه لیورپول مثبت اعلام شده است.

به گزارش ایرنا، نهاد اداره کننده فوتبال مصر اعلام کرده است که نتیجه آزمایش کووید-۱۹ انجام شده روی مرد ۲۸ ساله مثبت بوده اما تاکید دارد که صلاح فاقد هرگونه علائم ابتلا است.

براین اساس ستاره باشگاه لیورپول خود را قرنطینه کرده و در ساعات آتی باید آزمایشات بیشتری را انجام دهد.

صلاح که در این فصل برای قرمزهای آنفیلد در فرم درخشانی به سر برده و در تنها ۱۳ بازی برای این تیم، ۱۰ گل به نام خو ثبت کرده است، در جریان تعطیلات بازی‌های ملی در یک جشن عروسی خانوادگی شرکت کرده بوده و تصاویر منتشر شده از این جشن صلاح را در حالی نشان می‌دهد که در چند موقعیت بدون ماسک بهداشتی در حال مکالمه با سایر میهمانان است.

در صورتی که صلاح همچنان بدون علائم مانده یا تنها علائم جزئی از خود نشان دهد، این تست مثبت نمی‌تواند وی را مدت زمان طولانی خانه‌نشین کند.

لیورپول نیز تا ۲۱ نوامبر که در لیگ جزیره به مصاف لسترسیتی می‌رود، دیداری پیش رو ندارد.

این خبر برای «یورگن کلوپ» سرمربی لیورپول که پیش از این «ویرجیل فن دایک» و «جو گومز» را به دلیل مصدومیت شدید زانو از دست داده و باید با غیبت اجباری «آلیسون بکر» گلر، «جوئل ماتیبپ»، «فابینیو»، «تیاگو آلکانترا» و «ترنت الکساندر آرنولد» دست و پنجه نرم کند، ضربه شدیدی محسوب می‌شود.

این در حالی است که تیاگو و«سادیو مانه» نیز پیش‌تر به دلیل ابتلا به کرونا مجبور به قرنطینه شده بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =