کودک هرمزگانی در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان دیپلم افتخار گرفت

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: کودک هشت ساله استان در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» موفق به کسب دیپلم افتخار شد.

پروین پشتکوهی شامگاه جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: فاطمه نظری ۸ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری بندرلنگه به مربی گری فهیمه اشرافی موفق به کسب دیپلم افتخار  در این رقابت شد.

وی ادامه داد: این عضو کودک کانون بندرلنگه اثر خود را با موضوع پاگیزگی لباس ها به تصویر کشیده و رنگ آمیزی آن اثر را با تکنیک گواش  انجام داده است.

به گفته مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان، افزون بر ۹ هزار اثر از ایران و ۵ قاره جهان و ۲۷ کشور در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» ارائه شد که از این تعداد یک هزار و ۷۰۰ اثر به مرحله داوری پایانی راه پیدا کردند.

پشتکوهی عنوان کرد: همچنین از یک هزار و ۷۰۰ اثر، ۳۵۰ اثر در بخش ملی و بین‌المللی برگزیده شد که ۱۰۰ اثر مربوط به بخش بین‌الملل و ۲۵۰ اثر مربوط به بخش ملی است.

وی یادآورشد: بر همین اساس ۱۰۰ اثر مدال طلا و ۷۰ اثر مدال نقره و برنز و تعداد زیادی دیپلم افتخار به برگزیدگان در دو بخش ملی و بین‌المللی اهدا شد؛ همچنین به ۲۰ نفر از برگزیدگان مدال طلا که آراء بیش‌تری دریافت کردند، دوچرخه هدیه داده شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =