کارشناس فوتبال:‌ تیم ملی همه را امیدوار کرد

تهران - ایرنا - کارشناس فوتبال گفت: نمایش تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی همه را امیدوار کرد.

محمدرضا مهدوی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، در خصوص پیروزی دو بر صفر تیم ملی فوتبال کشور مقابل بوسنی اظهار داشت: تیم ملی بازی خوبی از خود نشان داد. تیم اسکوچیچ همه را امیدوار کرد تا بتواند از گروه خود در مقدماتی جام جهانی صعود کند.  

وی ادامه داد: عملکرد خوب بازیکنانی مثل عابدزاده، محرمی، رضایی، قائدی و ... این نوید را داد که تیم ملی فوتبال ایران روزهای خوبی را پیش‌رو دارد. این بازیکنان نشان دادند که نفرات مدعی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی هستند.  

این کارشناس فوتبال درباره عملکرد خط دفاعی تیم ملی گفت: خوشبختانه مهره‌های خوبی در بحث دفاعی در خدمت تیم ملی هستند. حتی سیامک نعمتی که یک مدافع تخصصی هم نیست چقدر خوب بود. فکر می‌کنم خیال اسکوچیچ از خط دفاعی تیم راحت باشد.  

مهدوی عنوان کرد: تیم ملی نسبت به بازی با ازبکستان بهتر بازی کرد و کم کم شاهد این هستیم که تفکرات اسکوچیچ در تیم ملی اجرا می‌شود. امیدوارم تا مسابقات مقدماتی جام جهانی، تیم ملی ایران به آمادگی صددرصد برسد و بتوانیم به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی صعود کنیم.  

وی در مورد برخی انتقادها نسبت اسکوچیچ تاکید کرد: انتقاد همیشه هست اما باید منصفانه و درست باشد. اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشور است و باید از او حمایت کنیم. در مقطعی هستیم که فقط از تیم ملی و همه اعضا و ارکان آن باید حمایت شود.

این کارشناس فوتبال گفت: فکر می‌کنم تیم ملی شانس بالایی برای صعود به دور بعد انتخابی جام جهانی داشته باشد. تیم ما از نظر مهره چیزی کم ندارد و می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =