۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 84108832
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های جنوب کرمان با وجود بارش تگرگ باز است

جیرفت - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان از باز بودن جاده‌ها و گردنه‌های کوهستانی جیرفت با وجود بارش باران، تگرگ و برف خبر داد.

مسعود جمیلی روز جمعه با اعلام این خبر به رسانه‌ها از بارش شدید تگرگ در محدوده تونل اسفند تا دهستان مسکون در محور ارتباطی جیرفت _جبالبارز _دهبکری خبر داد و گفت: راهدران اداره کل راهداری در مناطق کوهستانی مستقر شدند لذا تردد وسایل نقلیه و خودروهای عبوری در این محور در جریان است.
وی از دپوی شن و نمک مورد نیاز در راهداراخانه جبالبارز و آماده‌باش راهداران خبر داد و افزود: با توجه به ادامه ناپایداری‌ها در صورت نیاز به عملیات راهداری با دستگاه‌های شن و نمک‌پاش این اقدام انجام می‌شود.
وی به بارشهای پائیزی در جاده‌های مناطق کوهستانی و شریانی جنوب کرمان اشاره و تصریح کرد: لغزندگی محورها دور از انتظار نیست لذا رانندگان قبل از حرکت وسایل نقلیه حتما از سالم بودن لاستیک‌ها، برف پاکن‌ها، چراغ‌ها، ترمز و لوازم گرمایشی خودرو مطمعن شوند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان با بیان اینکه تمامی تمهیدات برای عبور و مرور ایمن خودروها در حوزه خدمات رسانی این اداره کل اتخاذ شده است، بیان داشت: هم اکنون همه محورهای ارتباطی در جنوب کرمان باز و تردد روان در این محورها جریان دارد.
مسعود جمیلی از مردم و رانندگان خواست مشکلات جاده‌ای را با شماره تماس ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و حمل و نقل اطلاع دهند تا همکاران ما نسبت به رفع مشکل در کمترین زمان اقدام کنند.

سرخط اخبار استان‌ها