۱۵۷۷ بیمارکرونایی در اصفهان شناسایی شد

اصفهان - ایرنا - بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در طول شبانه روز گذشته یک هزار و ۵٧٧ نفر بیمار مبتلا به کرونا در این استان شناسایی شد.

 بر پایه این گزارش که روز جمعه در اختیار ایرنا قرار گرفت، در شبانه روز گذشته  ٣٠٨ نفر بیمارکرونایی در بیمارستان‌های استان اصفهان بستری شدند.

هم اینک ٢ هزار و ٧٣ بیمار دارای علایم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند و بین آنان ٣٧٣ بیمار در بخش آی سی یو  تحت درمان قرار دارند.  
تعداد موارد مرگ و میر  مشکوک و قطعی ابتلا به کرونا  در استان اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته  ۴٧ نفر اعلام شد که  از بین آنان ابتلای ٢۶ نفر به کرونا قطعی بود.

آمار یاد شده شامل بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیست.
به گزارش ایرنا در پی قرمز شدن وضعیت استان اصفهان به لحاظ افرایش موارد ابتلا به کرونا طرح محدودیت فعالیت مشاغل رده های ۲، ۳ و ۴ از ساعت ۱۸ در ١١ شهرستان استان به مدت یک ماه تا ٢٠ آذر در حال اجراست.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد.

سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از دیروز تا امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۷۳۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۹۶۷ نفر از آنها بستری شدند.

وی گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۳۸ هزار و ۳۲۲ نفر رسید.

لاری ادامه داد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۶۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۴۰ هزار و ۵۸۲ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =