۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 1421
کد خبر: 84108763
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه کیش: مسوولان به مسائل اولویت‌دار جزیره توجه کنند

کیش-ایرنا- امام جمعه کیش از مسوولان خواست تا در اجرای طرح‌ها، نیازها و مسائل اولویت‌دار جزیره را در نظر بگیرند.

حجت ‌الاسلام والمسلمین احمد حسن‌زاده در نماز جمعه این هفته کیش که پس از مدت‌ها وقفه به علت شیوع ویروس کرونا برگزار شد،‌ با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: این انتخابات باعث شد تا چهره وحشی دموکراسی آمریکایی برای جهانیان روشن شود. تاکنون رژیم ظالم آمریکا در ورای یک نقاب بسیار متمدن ظاهر می‌شد اما این اتخابات و رفتارهای کاندیداها و طرفداران‌شان چهره‌ بزک کرده آنها را نشان داد.

وی این انتخابات را نشانه شکست راهبردی آمریکا دانست و افزود: نظام معرفتی امریکا و ساختار سیاسی و مشارکت انتخاباتی آنها شکست؛‌ امروز سیستم سیاسی آمریکا به برکت خون شهیدان و خون حاج قاسم سلیمانی گرفتار یک شکست مفتضحانه شده است .

امام جمعه کیش رقابت‌های آلوده به صدها میلیون دلار پولشویی، تبلیغات منحط و مناظرات و تقلب‌های گسترده را از جمله ویژگی‌های انتخابات آمریکا ذکر کرد و افزود: شکست راهبردی آمریکا نه در ۴ سال اخیر که از سال‌های گذشته آغاز شده است؛ شکست در سوریه، ‌ونزوئلا،‌ یمن،‌ تشکیل گروه‌های بدلی همچون داعش و جبهه النصره برخی از نمونه شکست‌های آمریکا در سال‌های اخیر است.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسوولان جزیره گفت: مسائل اصلی جزیره و ضرورت‌ها را در اجرای برنامه‌ها در نظر داشته باشید. مثلا اگر قرار است کاری برای یک گروه خاص مثل بانوان انجام شود باید حتما کارگروهی تشکیل شود و اولویت‌ها و نیازهای ضروری بانوان را در نظر بگیرد. وی همچنین ابراز امیداواری کرد که مساله مهم مسکن با جدیت دنبال شود و به نشست صوری اکتفا نگردد و  هرچه سریع‌ترعملیاتی شود. 

حسن زاده در ادامه برخی طرح‌ها را در ردیف مسایل اولویت‌دار جزیره ندانست و عنوان کرد: برخی از افراد بیرونی نگاه قلک پول به کیش دارند؛‌ مگر ما خودمان در جزیره جوانان طراح کم داریم که طرح‌های دیگری از بیرون جزیره بیاوریم. در اجرای طرح‌ها جوانان جزیره اولویت دارند.

وی همچنین تاکید کرد: مسوولان پیوست های فرهنگی و دینی را در اجرای پروژه‌ها در نظر بگیرند و بازرسی را تقویت کنند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =