کرونا جان یکی دیگر از پزشکان کرمانشاهی را گرفت
دکتر بهنام فقیهی

کرمانشاه- ایرنا- دکتر «بهنام فقیهی» پزشک کرمانشاهی به دنبال ابتلا به کرونا، صبح روز جمعه در بیمارستان امام رضا (ع) جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش ایرنا، مرحوم فقیهی که در سال ۱۳۶۶ وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شد، علاوه بر آنکه از رزمندگان سال‌های دفاع مقدس بود، از خیرین و نیکوکاران شهر نیز به شمار می رفت و از خصایص والای انسانی بهره مند بود.
پیام رحمانی، عذرا ابراهیمی، دکتر مهرداد نوروزی، دکتر آرش پرنو، دکتر میلاد حسینی، دکتر محمدرضا سمیعی، دکتر بهمن اسمی و دکتر علی اصغر ثابت صالحی از شهدای سلامت استان کرمانشاه هستند.

به دنبال درگذشت دکتر فقیهی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پیامی عنوان کرد: آسمانی شدن همکار عزیزمان شادروان دکتر بهنام فقیهی که پس از مدت ها درگیری و مبارزه با ویروس کرونا صبح امروز درگذشت، موجب تاسف و تاثر عمیق جامعه پزشکی و همکاران دانشگاهی گردید.
در پیام دکتر محمودرضا مرادی‌آمده است: آن مرحوم که در نهایت خوش خلقی و احترام و نیز تعهد و دلسوزی، در درمان بیماران خود می کوشید، با ایمان و اعتقاد قوی و نیز کردار نیکو و پسندیده، چه در میان همکاران و چه در میان بیماران، بسیار قابل احترام و ستودنی بود. از سوی اعضای هیات رییسه، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه، فقدان این پزشک عزیز را به خانواده گرامی، بازماندگان، دوستان و ‌همکاران آن مرحوم تسلیت می گویم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزوده است: شکی نیست از دست دادن چنین سرمایه های گرانبهایی که به عمری حاصل شده اند، ضربه جبران ناپذیری بر پیکر جامعه پزشکی و استان وارد کرده و خلا آنان هیچ‌گاه پر نخواهد شد.   
با مرگ ۱۷ بیمار کرونایی دیگر در روز گذشته تعداد جانباختگان استان کرمانشاه با معیارهای تشخیص قطعی به هزار و ۳۴ نفر  رسید.