دیدار تدارکاتی تیم فوتبال شهید قندی یزد با کرمان به تعویق افتاد

یزد- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال شهید قندی یزد در لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور گفت: دیدار تدارکاتی که قرار بود فردا ( شنبه ) با مس کرمان در آن استان برگزار شود به دلیل پیش بینی بارندگی‌ها به دوشنبه هفته آینده برابر۲۶ آبان‌ماه جاری موکول شد.

محمود انصاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم قندی خود را برای حضور پرقدرت در لیگ دسته دو کشور آماده می‌کند و تا شروع لیگ که زمان آن از سوی فدراسیون بعدا اعلام می‌شود، بر اساس صلاحدید کادرفنی، مسابقات تدارکاتی برگزار می‌کند .

وی ادامه داد: تمامی تلاش کادرفنی، اعضای هیات مدیره و بازیکنان با همدلی و همکاری پیشکسوتان و همراهی علاقه‌مندان حضور جدی در لیگ است و تا شروع رقابت‌ها، تمرین و مسابقات با نظم و ترتیب و طبق برنامه مشخص ادامه دارد.   

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد ۱۸ آبان ماه جاری گفته بود: استاندار و مسوولان استان نگاه ویژه‌ای به حضور تیم فوتبال شهید قندی در لیگ دسته دوم فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل جاری دارند تا بازیکنان با همت، همدلی و غیرت به موفقیت برسند.

مسعود شریعتی در جمع کادرفنی و بازیکنان شهید قندی در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید نصیری یزد با قدردانی از مدیرعامل باشگاه  به دلیل پیگیری های امور ، افزود: برای ارتقای تیم در لیگ امسال باید توسط عوامل باشگاه تلاش جدی برای کسب افتخار صورت گیرد .  

وی از همت مرحوم عبدالرضا دستا رییس فقید هیات فوتبال استان که نقش مهمی در شکل‌گیری تیم داشت، قدردانی کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم که به دلیل بیماری کووید- ۱۹   فوت کرد، اظهار داشت: بازیکنان تیم باید تمامی تلاش خود را با همدلی و فداکاری به کار گیرند تا بتوانند جایگاهی مناسبی در لیگ برتر کشور کسب کنند.

مسابقات لیگ دسته ۲ فوتبال کشور با حضور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی برگزار می‌شود که زمان شروع رقابت‌ها هنوز اعلام نشده است .

هم اکنون تیم‌های یزد لوله و شهید قندی به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم فوتبال کشور به نمایندگی از این استان حضور دارد.

استان یزد با ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار بیمه شده ، ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =