محورهای ارتباطی کرمان باوجود بارش باران باز است

کرمان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با اشاره به بارندگی‌های خوب در شمال و شمال غربی استان که امروز (جمعه )در مرکز نیز ادامه دارد گفت: با تلاش راهداران تاکنون هیچ یک از محورهای ارتباطی استان بسته نمانده و جاده‌های باز و تردد در آن جریان دارد.

به گزارش ایرنا احسان عراقی‌زاده روز جمعه با اغلام این مطلب بعه رسانه ها  افزود: بارش باران در محورهای ارتباطی ازجمله شهداد (تونل سیرچ)، بافت (کفنوئیه)، سیرجان (گردنه خانه سرخ) و راور (تپه خراسانی) گزارش شده است.

وی اظهار داشت: همچنین محورهای ارتباطی ماهان (خوراک ساز، سینه‌جوانان)، زرند - راور (دشتخاک)، باغین - رفسنجان، شهربابک ، انار (امردوئیه)، شهربابک - هرات، شهربابک - انار (جوزم)، رفسنجان - سرچشمه، کرمان - چترود و شهرستان بردسیر اکنون شاهد بارش باران هستیم. 

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: روسای ادارات راهداری شهرستان‌ها با توجه به شدت بارش ها و استقرار نیروها و ماشین آلات در ادارات و راهدارخانه ها آمادگی کامل دارند و با اقدام بموقع در راستای تامین ایمنی جاده ها تلاش می‌کنند.

وی به مردم توصیه کرد که از نزدیکی به مسیل‌ها و نقاط عبور آب خوداری نمایند و همچنین سرعت مطمئنه را در بارندگی ابتدای پاییز حتما رعایت کنند زیرا سطح جاده تا چند بارندگی لغزنده است.

عراقی‌زاده با بیان اینکه طی مدت بارش‌ها آبگرفتگی معابر،طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل‌ها دور از انتظار نیست ادامه داد: احتمال سر خوردگی خودروها به‌علت پخش مواد لغزنده ازجمله نفت و روغن و مواد شوینده در طول سال در جاده ها وجود دارد لذا باید با سرعت مطمئن تردد شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =