۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۲
کد خبرنگار: 2111
کد خبر: 84108632
۰ نفر

برچسب‌ها

روشنایی معابر شهر بیجار اصلاح شد

سنندج - ایرنا - مدیر شبکه برق بیجار از بهره‌برداری پروژه اصلاح شبکه روشنایی معابر سطح این شهر خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شد.

هادی محمدمرادیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای این طرح یک هزار و ۶۶۰ متر شبکه روشنایی،  نصب  ۶۰ اصله پایه بتونی گرد،  نصب ۹۹ دستگاه چراغ ۷۰ وات انجام شده است.

وی افزود: این پروژه با توجه به نیاز سنجی شهر در محلات مسکن مهر، کوی یارمجه، منطقه بادامستان و کوی باغ عسگری ظرف مدت یک هفته اقدام و موجب رضایت عمومی ساکنین این مناطق شد.

مدیر شبکه برق بیجار همچنین از اصلاح ۲ هزار متر شبکه سیمی خیابان طالقانی با کابل خود نگهدار نیز خبر داد و گفت: این کار با همت نیروهای شبکه برق با هدف رفع مشکل ضعف ولتاژ،  کاهش میزان استفاده از برق غیر مجاز انجام شد.

وی اضافه کرد: رفع حریم با جابجایی چند اصله پایه بتونی،  اصلاح شبکه فرسوده سمی،  کاهش انرژی توزیع نشده به مقدار قابل ملاحظه،  کاهش هزینه شاخه زنی در مناطق مشجر، زیباسازی فضا و  پیشگیری از سرقت تجهیزات شبکه توزیع برق از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

او یادآور شد: برای بهره برداری از این پروژه نیز اعتبار یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هزینه شد.

محمدمرادیان از اصلاح ۲۳۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی کوی کارمندان شهر بیجار با کابل خودنگهدار هم خبر داد.

وی تاکید کرد: این پروژه نیز با هزینه یک میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اجرا شد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =