باران ۲۰ شهر خراسان رضوی را فرا گرفت

مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی شبانه روز گذشته در ۲۰ شهر این استان بارش باران گزارش شده است که بیشترین میزان مربوط به ریوش با ۱۱،۸ میلیمتر است.

محمد غیوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از ریوش، فریمان با ۴،۳ و تایباد با چهار میلیمتر بیشترین میزان بارندگی را داشته‌اند. در ایستگاه فرودگاه مشهد نیز ۲،۶ میلیمتر بارش باران ثبت شده است.

وی با بیان اینکه امروز نیز در تمام نقاط استان احتمال بارش باران وجود دارد ادامه داد: بارندگی در نقاط شمالی استان پراکنده است و شدت باران در نقاط جنوبی استان بیشتر خواهد بود. در این مناطق احتمال آب گرفتگی و سیل در نقاط سیل خیز و مسیلها نیز وجود دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: جو استان تا ظهر فردا ابری خواهد بود و از بعدازظهر فردا به تدریج کاهش ابر را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: دمای هوا فردا شب در برخی نقاط استان به صفر و زیر صفر خواهد رسید و هوای استان به طور میانگین سه تا پنج درجه نسبت به امروز سردتر می‌شود.

غیوری ادامه داد: بیشترین سرعت وزش باد طی ۲۴ ساعت گذشته در بردسکن با ۵۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است. همچنین فریمان با سه درجه و مه‌ولات با ۱۹ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای استان در این مدت بوده‌اند.

وی گفت: دمای هوای مشهد نیز امروز در گرمترین ساعت به ۹ درجه و در خنک‌ترین ساعت به پنج درجه سلسیوس خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =