۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۵
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84108568
۰ نفر

برچسب‌ها

توده هوای سرد تا اوایل هفته آتی در قزوین پابرجاست

قزوین - ایرنا - وضعیت جوی استان قزوین با عبور سامانه بارشی از عصر امروز جمعه، پایدار می‌شود اما توده هوای سرد تا اوایل هفته پیش رو پابرجاست.

کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تا عصر امروز وضعیت جوی استان تحت تاثیر سامانه بارشی که از اواسط هفته به منطقه وارد شده قرار خواهد داشت و به این ترتیب بارش باران در پاره ای از مناطق به ویژه ارتفاعات دور از انتظار نخواهد بود.

مریم بهروزی افزود: از عصر امروز انتظار می رود وضعیت جوی استان پایدار شود اما به لحاظ هوایی توده هوای سرد را همچنان تا اوایل هفته آتی در پیش خواهیم داشت.

این کارشناس هواشناسی گفت: پیش بینی می شود آسمان قزوین فردا شنبه تا صاف تا کمی ابری و روزهای یکشنبه و دوشنبه نیمه ابری همراه با گاهی وزش باد باشد.

بهروزی افزود: کم ترین و بیشترین دمای ثبت شده در استان طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب با ۱ و ۱۳ درجه مربوط به شهرهای آوج و قزوین-آبیک و بوئین زهرا بوده است.

وی اضافه کرد: پیش بینی می شود طی ۲۴ ساعت آینده نیز دمای آوج به عنوان سردترین نقطه استان به منفی ۲ درجه سانتیگراد برسد و گرم ترین نقطه استان نیز رازمیان الموت با ۱۴ درجه سانتیگراد باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =