۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۸:۱۸
کد خبرنگار: 2200
کد خبر: 84108493
۰ نفر

برچسب‌ها

موفق نبودن آمریکا در منطقه به برکت مجاهدت  شهدا است

دزفول-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند گفت: موفق نبودن خواسته های آمریکایی ها در منطقه به برکت نفس پاک شهدا مجاهدت، فداکاری، و از خودگذشتگی شهدا و رزمندگان ما بوده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسن محمودی  پنجشنبه شب در یادواره ۱۲ شهید مهاجران عرب گتوند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی افزود: این افول قدرت آمریکا به برکت خون شهدا به خصوص شهیدان  ابو المهدی المهندس، و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی ادامه داد: بودجه نظامی آمریکا قریب به ۷۳۰ میلیارد دلار بود و در همین کشورعراق بعد از صدام بیش از یک میلیون مردم مظلوم این منطقه را به بهانه های مختلف کشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند گفت: هزاران نفر را بعد از صدام به بهانه واهی، پوچ  مانند مبارزه با تروریسم به شهادت رساندند و هیچ کسی جرات مبارزه با آنها را نداشت.

سرهنگ محمودی افزود:  با وجود این همه هزینه نظامی ولی ترامپ  اعلام کرد  ما جرات ورود به عراق را نداریم و باید چراغ خاموش در این کشور حضور پیدا کنیم.

وی ادامه داد: امروز لشکر حشدالشعبی ازنیروهای مقاومت، فهیم و بصیر عراقی تشکیل شده و در مقابل آمریکایی  ایستادند، که ابوالمهدی المهندس از نمونه های این نیروها است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند گفت: شهدای عراقی نفس را از استکبار گرفتند. 

سرهنگ محمودی افزود:امروز عراق مانند  گذشته نیست، گرچه مشکلات فراوانی دارد اما روز به روز مشکلات آن به دست جوانان انقلابی  و شیعه رفع می شود.

وی با بیان اینکه آمریکا دیگر قدرت گذشته را ندارد، ادامه داد: اینها آمده بودند تا بشار اسد را در چند ساعت تغییر دهند، هفت سال جنگ را به کشورسوریه تحمیل کردند، اما بشار اسد به برکت مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت ماند و آنها موفق نشدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند گفت: برخی از مشکلات واقعا علت آن خارجی است که با تحریم های ناجوانمردانه دشمنان اتفاق افتاده و رفع خواهند شد. 

وی در پایان گفت: به زودی پرچم وحدت، همگرایی و دوستی بین همه ملت ها و اقوام بر پا خواهد شد و تمدن نوین اسلامی و حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) محقق می گردد.

به گزارش ایرنا، یادواره ۱۲ شهید مهاجر عرب ساکن در کنار سدتنظیمی گتوند پنجشنبه شب به همت پایگاه شهدای مهاجر حوزه شهری امام علی(ع) ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، با حضور مسئولان شهرستانی، خانواده های شهدا، جانبازان، رزمندگان و مردم شهیدپرور در مسجدالنبی(ص) کوی شهید سلطانی گتوند برگزار شد.

مردم شهرستان گتوند ۳۴۹ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =