۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۸:۲۶
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 84108435
۰ نفر

برچسب‌ها

مهمترین عناوین خبری کرمان در هفته گذشته

کرمان - ایرنا - افتتاح بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی زرند به دستور رئیس جمهوری و انتصاب استاندار جدید کرمان از مهمترین رویدادهای خبری استان در هفته گذشته بود.

۱- بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی سینای زرند استان کرمان امروز (پنجشنبه) در دهمین آیین پویش ره سلامت روز پنجشنبه از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری افتتاح شد.

بیمارستان سینا در زمینی در مساحت ۲۵هزار مترمربع دارای زیربنای ۱۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع با ۱۵۰ تخت است و با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان در بخش های مختلف احداث شد.

۲-  «علی زینی‌وند» با تصویب هیات وزیران به عنوان استاندار جدید کرمان منصوب شد.

همچنین رئیس‌جمهوری در این جلسه از زحمات محمدجواد فدایی استاندار مستعفی و پیشین کرمان  قدردانی کرد.

۳-  معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از تهیه و ارسال پرونده کاروانسرای گنجعلی‌خان کرمان برای ثبت در فهرست آثار جهانی خبر داد.

۴- قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از راه‌اندازی پویش (کارزار) نه به مراسم عزا و عروسی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در رودبار جنوب خبر داد.

۵- مدیرعامل شرکت گهر زمین سیرجان گفت: طبق برنامه‌ زمان‌بندی قرار بود تا ۴۰ روز آینده، شرکت سنگ‌آهن گهرزمین، به تولید چهار میلیون تن کنسانتره دست یابد، ولی با تلاش جهادی کارکنان امروز(چهارشنبه) این رکورد شکسته شد.

۶- جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در کرمان گفت: پذیرش حضوری ارباب رجوع در ادارات این استان با توجه به بند پنج مصوبات چهل و هشتیمن نشست ستاد استانی کرونا از امروز بیستم آبان ۹۹ به مدت یک هفته ممنوع است.

۷- مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان از توقیف ۲ هزار و ۱۶۰ راس دام سبک و سنگین قاچاق در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان از ابتدای امسال خبر داد.

۸- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به کمبود روغن در بازار کرمان گفت: مجوز ۳۷۶ تن روغن خوراکی از ستاد ملی تنظیم بازار دریافت و از این میزان تاکنون ۱۰۰ تن، به این استان وارد شده است.

۹- دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت با توجه به گزارش عملکردی هفته دولت از دکتر محمدجواد فدائی استاندار کرمان، مدیران و روابط عمومی استانداری کرمان قدردانی کرد.

۱۰ - رئیس اداره آموزش‌های فنی و حرفه ای و کاردانش اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، از انتخاب مدرسه معین برای مدارسی که در زمینه استفاده از شبکه شاد نیاز به کمک دارند، خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =