معاون استاندار کردستان: احزاب، بازوان فکری مدیریت سیاسی باشند

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به نقش و اهمیت احزاب در نظام اسلامی از احزاب فعال در استان خواست به عنوان بازوان فکری، در کنار مدیریت سیاسی باشند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان،  محمدابراهیم زارعی عصر پنجشنبه در دیدار با اعضای هیات رییسه خانه احزاب استان، اظهار داشت: حضور شما برای ما فرصتی است که باید به خوبی از آن برای پیشبرد امور و رفع مشکلات جامعه استفاده کنیم.  
وی از احزاب خواست نه تنها در زمان انتخابات بلکه همیشه به عنوان بازوهای فکری در کنار مدیریت سیاسی استان باشند و بر ضرورت تقویت سبقه فرهنگی و اجتماعی حوزه معاونت سیاسی استانداری تاکید کرد و افزود: این مهم با همفکری و حضور احزاب در کنار ما، میسر می‌شود.  
معاون سیاسی استاندار کردستان ضمن اعلام آمادگی برای شنیدن مشورت‌ها، انتقادات و راهکارها از سوی احزاب، تاکید کرد: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری به کمک‌های فکری احزاب از لحاظ سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیاز داریم و از آن استقبال می‌کنیم.  
زارعی با بیان اینکه سیاستگذاری‌ها باید با کمک احزاب پیش برود و اجرا شود،  لزوم حزب باوری و بها دادن به احزاب را یادآور شد و گفت: خانه احزاب باید محلی برای جذب جوانان باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها