ملی‌پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه مصدوم شد

ارومیه- ایرنا- پزشک تیم شهرداری ارومیه گفت: "مسعود غلامی" بازیکن ملی پوش این تیم در بازی برابر راه‌یاب ملل دچار مصدومیت شده و زمین بازی را ترک کرد.

جواد پرویز روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بازیکن سرعتی زن‌تیم در اواسط ست چهارم بازی از ناحیه پا مصدوم و مجبور به ترک زمین شد.

وی با بیان اینکه برای مشخص شدن دقیق شدت آسیب‌دیدگی و زمان بازگشت وی به تمرینات به عکس ام‌آرآی نیاز است افزود: پیش از این نیز، مرتضی شریفی به‌دلیل ابتلا به کرونا علی‌رغم منفی بودن تست آخر، از شرایط آمادگی دور بود و برای کسب آمادگی بیشتر ترجیح داده شد به تمرینات انفرادی بپردازد و در این سه هفته در مسابقات حضور پیدا نکند.

پزشک تیم شهرداری ارومیه با اشاره به پیروزی این تیم در هر سه بازی متمرکز لیگ اضافه کرد: شرایط کنونی تیم برای ادامه بازی‌ها خوب و بازیکنان با روحیه بالایی برای کسب نتایج درخشان در لیگ تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.

به گزارش ایرنا، در جریان بازی‌های هفته نهم لیگ برتر ، مجتبی میرزاجانپور بازیکن ملی‌پوش سپاهان نیز دچار آسیب‌دیدگی شده و به این ترتیب تعداد ملی‌پوشان آسیب‌دیده در سه هفته برگزاری متمرکز لیگ به ۲ بازیکن رسید.

هم‌اکنون شهرداری ارومیه با کسب ۷ برد و ۲ شکست و کسب ۲۰ امتیاز بعد از تیم‌های سپاهان اصفهان و فولاد سیرجان ایرانیان در رده سوم قرار دارد.

ادامه لیگ برتر والیبال بعد از ۲ هفته تعطیلی، پیگیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =