۲۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۲
کد خبرنگار: 1010
کد خبر: 84108306
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات ساخت یک باب مدرسه خیرساز در کاشان آغاز شد

کاشان- ایرنا- طرح ساخت یک باب مدرسه خیرساز در کاشان روز پنجشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان کلنگ‌زنی شد.

به گزارش ایرنا، مدیر آموزش و پرورش کاشان در این آیین گفت: این مدرسه ۶ کلاسه از سوی خیر نیک‌اندیش، محمود کفیل با هزینه ۶۰ میلیارد ریال در خیابان امیرکبیر ساخته خواهد شد.

حسین مقنی نصرآبادی افزود: این مدرسه با مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع در زیربنای ۸۱۶ مترمربع به امکاناتی مانند سالن اجتماعات، کارگاه، کتابخانه، آزمایشگاه و سایت رایانه مجهز می‌شود.

وی با قدردانی از مجمع خیرین شهرستان کاشان در مدرسه‌سازی و سایر کارهای خیر، بیان کرد: ساخت این مدرسه در این مکان نشان دهنده عدالت آموزشی است که در آموزش و پرورش کاشان اجرا می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش کاشان با اشاره به مهندسی فیزیکی فضاهای آموزشی در ۲ سال گذشته اضافه کرد: یک کار آموزشی و یا ساخت مدرسه در نقاط مختلف این شهرستان از برزک و ازوار تا لتحر و مشکات به چشم می‌خورد.

وی تشریح کرد: همه اطلاعات ضروری در مورد نیازهای آموزشی شهرستان کاشان در اختیار خیرین قرار گرفته است و هر زمان این عزیزان به مجمع مراجعه کنند، می‌توانند نسبت به تامین نیازها اقدام کنند. 

پیش از شیوع ویروس کرونا نزدیک به ۶۳ هزار نفر دانش‌آموز در بیش از ۳۷۰ واحد آموزشی شهرستان کاشان به تحصیل اشتغال داشتند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =