حلقه امنیتی شهر امیرکبیر با نصب دوربین‌های هوشمند تقویت شد

اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر گفت: حلقه امنیتی این شهر جدید با نصب دوربین‌های امنیتی تقویت شده و رصد مداوم از طریق سامانه هوشمند صورت می‌گیرد.

به گزارش روز پنجشنبه سامانه شرکت عمران شهر امیرکبیر، «محمود مرادی نراقی» افزود: افزایش ضریب امنیتی  شهر جدید امیرکبیر با اجرای طرح آزمایشی نصب دوربین‌های هوشمند محقق شده است.

وی توضیح داد: برنامه نصب دوربین های هوشمند در معابر و نقاط حساس شهر امیرکبیر امسال در دستور کار شرکت عمران  قرار گرفت و پس از تهیه تجهیرات تایید نهاد های انتطامی و امنیتی استان مرکزی اخذ شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر بدون اشاره به اعتبار تامین این تجهیزات، عنوان کرد: با اجرای این طرح هرگونه پرسه‌زنی ، تجمع ، ورود به مناطق ممنوع ، برداشتن یا گذاشتن اشیای مشکوک در معابر ، پارک غیر قانونی، تخلف‌های رانندگی و پایش مراکز حساس از سوی کاربران مرتبط امکان‌پذیر است.

شهر جدید امیر کبیر واقع در کیلومتر۴۰ محور اراک - سلفچگان در زمینی به مساحت یکهزار و ۴۰۰ هکتار با محدوده  قانونی برای اسکان حدود ۱۰۰ هزار نفر طراحی شده که با توجه به قرار داشتن این شهر در مسیر جاده اراک به تهران از موقعیت خوبی برخوردار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =