پیروزی شهرداری ارومیه و شکست سایپا در هفته دهم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- مسابقات هفته دهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم شهرداری ارومیه و شکست تیم مدعی سایپا ادامه یافت.

به گزارش ایرنا، در ادامه مسابقات این هفته، از ساعت ۱۴ خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون به صورت همزمان میزبان ۲ بازی بود.

سایپا در دیداری حساس به مصاف شهداب یزد رفت و با وجود اینکه در ست اول پیروز شده بود، در نهایت سه بر یک باخت. ست اول این مسابقه ۲۵ بر ۲۳ به سود شاگردان مصطفی کارخانه رقم خورد اما شهداب در سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ حریف خود را شکست داد و به سه امتیاز حساس بازی رسید.

شاگردان محمد عمده‌غیاثی با این نتیجه، با ۶ برد و ۱۷ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. سایپا هم با ۶ برد و ۱۹ امتیازی که از پیش داشت، یک پله در جدول سقوط کرد و در مکان چهارم قرار گرفت.

در دیگر مسابقه امروز که در خانه والیبال تهران برگزار شد، شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک مقابل تیم قعرنشین راه‌یاب ملل کردستان پیروز شد.

پیمان اکبری سرمربی شهرداری در این بازی تیم خود را با ترکیبی از بازیکنان ذخیره به میدان فرستاد که نتیجه آن شکست ۲۵ بر ۲۳ در ست اول بود. از ست دوم و با ورود بازیکنان اصلی به زمین، شهرداری قدرت خود را بر حریف دیکته کرد و با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ پیروز شد.

شهرداری ارومیه با این نتیجه به ۷ برد و ۲۰ امتیاز رسید تا بالاتر از سایپا در رده سوم جدول قرار بگیرد. راه‌یاب هم همچنان بدون برد و امتیاز، در رده چهاردهم است.

نتایج و برنامه مسابقات امروز لیگ برتر والیبال

شهرداری گنبد صفر – لبنیات هراز آمل ۳

سپاهان ۳ – پیکان تهران صفر

شهرداری ارومیه ۳ – راه‌یاب ملل مریوان یک

سایپا تهران یک – شهداب یزد ۳

ساعت ۱۷، خانه والیبال، هورسان رامسر – شهرداری قزوین

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، خاتم اردکان – شهرداری ورامین

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha