سالنهای مهران و فردوسی مشهد میزبان لیگ دسته یک والیبال کشور شدند

مشهد-ایرنا- رییس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: دور رفت لیگ دسته یک والیبال مردان کشور سردار شهید قاسم سلیمانی در سالنهای ورزشی "مهران" و "فردوسی" مشهد از روز ۲۴ آبان ماه آغاز می‌شود.

جبار قوچان نژاد روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک والیبال مردان کشور با حضور ۱۸ تیم در دو گروه الف و ب به صورت متمرکز در دو  شهر مشهد و اردبیل برگزار می شود.

وی ادامه داد: پیش از این همدان میزبان یکی از گروه‌ها بود که با اعلام رسمی فدراسیون والیبال، مشهد میزبانی از تیم‌های گروه الف را بر عهده گرفت و تا امروز پنجشنبه ۲ تیم وارد مشهد شده اند.

پیشتر سالن ورزشی "۲۲ بهمن" دانشگاه فردوسی یکی از دو مکان برگزاری مسابقات در مشهد اعلام شده بود.  

مسابقات دور رفت در ۲ مرحله انجام خواهد شد که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتادسازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس از استراحتی دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که بعدا اعلام خواهد شد، سفر خواهد کرد تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =