انتخابات هیات فوتبال هرمزگان در بلاتکلیفی

بندرعباس- ایرنا- انتخابات هیات فوتبال هرمزگان درآبان ماه جاری با وجود فراهم شدن زمینه برگزاری مجمع بدون هیچ دلیل و توجیهی لغو و برای داوطلبان ودست اندارکاران این رشته سئوال برانگیز شد.

سرپرست دبیری هیات فوتبال هرمزگان از برگزار نشدن مجمع انتخاباتی هیات فوتبال هرمزگان انتقاد کرد و گفت: درحالیکه برای مجمع انتخاباتی استان آماده شده بود به یکباره این مجمع لغو شد و برای همه حاضران این اقدام مبهم و در بلاتکلیفی باقی ماند.

اصغر معماری روز پنجشنبه در این خصوص در گفت وگوبا ایرنا افزود: پس از رایزنی با اداره کل ورزش وجوانان، پیشنهاد تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان به فدراسیون اعلام شد که درنتیجه ۱۸ آبان جاری برای این منظور اعلام گردید.

وی افزود: در روز یکشنبه ۱۸ آبانماه جاری از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح «حیدر بهاروند» سرپرست فدراسیون فوتبال و «طالقانی» عضو هیات رییسه فدراسیون و اعضای مجمع هرمزگان با دعوت قبلی برای تشکیل مجمع  در سالن مجموعه کارگران بندرعباس حاضر بودند.
وی بیان داشت: درحالی که همه شرایط و امکانات با پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری مجمع هیات فوتبال استان هرمزگان در ۱۸ آبانماه جاری مهیا بود، بعداز ۲ ساعت معطلی به یک باره لغو مجمع از سوی ستاد استانی اعلام شد.  
سرپرست دبیری هیات فوتبال هرمزگان اظهارداشت: این در حالی بود که برای برگزاری این مجمع نزدیک به ۲ ماه دست اندرکاران هیات به صورت شبانه روزی متحمل زحمت شدند که لغو آن برای همه سوال برانگیز بود.
وی در خصوص برگزاری برنامه‌ها و مسابقه‌های فوتبال هرمزگان گفت: بدنبال آن هستیم که با کسب مجوزهای لازم از ستاد استانی کرونا و فدراسیون فوتبال برای برگزاری مسابقه‌های مختلف فوتبال استان با ارائه دستورالعمل‌های بهداشتی برنامه ریزی مناسبی انجام دهیم.
معماری با عذرخواهی از اعضای مجمع فوتبال هرمزگان و خبرنگاران استان اظهارامیدواری کرد: در زمینه مدیریتی نیز با حضور قاسم رنجبریان سرپرست نایب رییسی هیات فوتبال هرمزگان بتوانیم برنامه‌های هیات را به پیش ببریم. 

تایید پنج داوطلب برای کرسی ریاست هیات فوتبال هرمزگان  
سرپرست دبیری هیات فوتبال هرمزگان بیان داشت: از نوزدهم شهریور امسال با تشکیل کمیته سه نفره کار ثبت نام از داوطلبان ریاست هیات فوتبال استان بر اساس اساسنامه فدراسیون فوتبال انجام شد که در این راستا ۶ نفر ثبت شد.
معماری اظهارداشت: پس از دریافت مدارک و بررسی پرونده‌ها چهار تن از داوطلبان به نام‌های «عباس امینی زاده»، «مهدی دسینه»، «قاسم رنجبریان» و «عبدالمجید دبیده» تایید و ۲ تن از داوطلبان برابر ماده ۲۳ بند ۶ رد نشدند. 
وی ادامه داد: پرونده چهارتن از داوطلبان پس از مهلت قانونی به فدراسیون ارسال شد و ۲ تن دیگر از داوطلبان  نسبت به رد تاییدشان اعتراض کردند که پرونده شان به فدراسیون ارسال شد.
این مسوول یادآورشد: یکی از داوطلبان تایید نشد به نام «اسماعیل بواشه» خود به فدراسیون فوتبال مراجعه کرد و پس بررسی پرونده مجدد تایید شد. 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =