براتی: فیفا با برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال موافقت کرد

تهران- ایرنا- رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: فیفا با برگزاری مجمع عمومی در تاریخ هشت آذرماه موافقت کرده و اعلام کرد که اکنون می توانیم اساسنامه را جهت تصویب نهایی در اختیار اعضای مجمع قرار دهیم.

به گزارش ایرنا، احمدرضا براتی رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال عنوان کرد: فیفا امروز و پیرو مکاتبات قبلی خود ، نامه تایید نهایی خود درباره اساسنامه ، مقررات انتخاباتی و دستور العمل برگزاری مجمع را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و این به آن معنا است که اساسنامه پیشنهادی به مجمع دارای کلیه استانداردها و الزامات قانونی مورد نظر فیفا می باشد. شایسته است که این موفقیت را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران تبریک بگویم.

وی ادامه داد: همچنین فیفا با برگزاری مجمع عمومی در تاریخ هشت آذر موافقت کرده و اعلام کرده که اکنون می توانیم اساسنامه را جهت تصویب نهایی در اختیار اعضای مجمع قرار دهیم .

براتی افزود : نامه امروز فیفا در واقع همان سندی است که سال ها خلاء آن را در فدراسیون فوتبال کشورمان احساس می کردیم و الحمدالله با پشتیبانی،ممارست و ارائه طریق فدراسیون فوتبال و کار شبانه روزی که در ماه های گذشته انجام شد امروز این سند و تاییدیه در اختیار ما می باشد و انشالله بعد از تصویب مجمع عمومی فدراسیون ، اساسنامه جدید به عنوان عالی ترین سند حقوقی فوتبال کشور به زودی اجرایی خواهد شد.

گفتنی است روز هشتم آذرماه مجمع فدراسیون فوتبال به صورت آنلاین با حضور اعضا برگزار می شود تا درباره اساسنامه پیشنهادی فدراسیون فوتبال صحبت شود و همچنین تاریخ برگزاری انتخابات فدراسیون مشخص شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha