اردوی تیم ملی جودو در منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود

آبادان - ایرنا - رییس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت: در صورت آمادگی منطقه آزاد اروند اردوی تیم ملی جودو ایران در این منطقه برگزار خواهد شد.

آرش میراسماعیلی پنجشنبه در حاشیه سفر به منطقه آزاد اروند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف فدراسیون جودو پیشرفت این رشته جذاب با همکاری سایر ارگان ها در سراسر کشور است.

وی افزود: در این راستا تفاهم‌نامه‌ای بین فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران و سازمان منطقه آزاد اروند برای برگزاری مسابقات و اردوهای تیم ملی منعقد خواهد شد.

رییس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران گفت: سازمان منطقه آزاد اروند درخواستی برای میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و اردوی تیم ملی ایران در این منطقه داده است که با ریشه کن شدن بیماری منحوس کرونا آن را اجرایی خواهیم کرد.

میراسماعیلی با اشاره به تعلیق فدراسیون جودو افزود: در صورتی که این فدراسیون از تعلیق فدارسیون جهانی خارج شود مسابقات بین المللی در رده های سنی مختلف به میزبانی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: منطقه آزاد اروند به لحظ زیرساخت‌های ورزشی دارای ظرفیت‌های مناسبی است و می‌توان از این ظرفیت‌ها شرایط میزبانی مسابقات بین المللی را در این منطقه فراهم کرد.

رییس فدراسیون جودوی ایران گفت: در نخستین فرصتی که ستاد ملی کرونا مجوز برگزاری مسابقات قهرمانی کشور را بدهد یکی از میزبان‌ها منطقه آزاد اروند خواهد بود.

میراسماعیلی افزود: نسبت به توسعه جودو در جای جای ایران اسلامی اهدافی داریم، در بخش بانوان زمینه برای پیشرفت در جودو و دفاع شخصی برنامه ریزی شده است و حتی برنامه ریزی برای آموزش بین کارمندان زن صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: نگاه ما آبادان و خرمشهر مثبت است، این ۲ شهر روزی برای کشور از جان و مال خود گذشتند و ایثار کردند و قطعا نگاه فدراسیون جودوی کشور به این منطقه مثبت است و هرگونه همکاری که منطقه آزاد اروند نیاز داشته باشد پذیرفته خواهد شد.

میراسماعیلی بیان کرد: در صورتی که منطقه آزاد اروند برای میزبانی اردوی تیم های ملی جودو کشور آمادگی داشته باشد فدارسیون از این پیشنهاد استقبال خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =