استان مرکزی در اعتمادبخشی به جامعه برتر شناخته شد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: این استان در راستای اعتماد بخشی و امید آفرینی به جامعه و تشریح برنامه‌های آینده دولت، برتر شناخته شد و سخنگوی دولت با ابلاغ نامه‌ای از خدمات ارایه شده حلقه مدیریتی این استان تقدیر کرده است.

سید «علی آقازاده» روز پنجشنبه افزود: این نامه از سوی «علی ربیعی» دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری به استان ابلاغ شده و در آن عملکرد دستگاه‌های اجرایی و شورای اطلاع رسانی استانداری مرکزی در زمره فعال‌ترین استان در معرفی دستاوردهای امیدآفرین به جامعه معرفی شده است.

وی توضیح داد: در این نامه از بدنه دولت در استان مرکزی درخواست شده است که تا پایان فعالیت دولت روند موفق کنونی را ادامه دهند و اهداف و سیاست‌های تدوین شده در پیوست رسانه‌ای را برای آگاه‌سازی موثر جامعه ملاک عمل قرار دهند.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید همه تلاش خود را در شرایط دشوار اقتصادی و تحریم‌ها برای تداوم تولید، توسعه شهری و روستایی، بهبود حوزه فرهنگی و اجتماعی و سیاست‌های معیشتی و نشاط اجتماعی به کار گرفته و رسالت دستگاه‌های اجرایی است که با اطلاع‌رسانی شفاف و موثر زوایای پیدا و پنهان کارنامه دولت را تشریح کنند و امید و اعتماد را در لایه‌های مختلف جامعه بهبود بخشند.

استان مرکزی با یک‌میلیون و ۴۱۴ هزار نفر جمعیت دارای ۱۲ شهرستان است و در قلب ایران قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها