تصادف در جنوب سیستان‌وبلوچستان ۶ کشته برجا گذاشت

زاهدان- ایرنا- فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان‌وبلوچستان گفت: تصادف یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه پژو در محور نیکشهر- چابهار ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

 سرهنگ مصطفی کول‌زاده روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این حادثه ظهر امروز در کیلومتر محور نیکشهر - چابهار رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه به علت شدت ضربات وارده ۶ نفر از سرنشینان خودروی سواری پراید در دم جان خود را از دست دادند و یک نفر از سرنشینان پراید و ۲ نفر از سرنشینان پژو نیز مجروح شدند.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان‌وبلوچستان علت بروز این حادثه را تجاوز به چپ راننده سواری پراید عنوان کرد.

کول‌زاده گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی تصریح کرد: رانندگان توجه داشته باشند رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای جلوگیری کند.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راه‌های ارتباطی دارای ۲ قرارگاه پلیس راه و ۲ اداره کل راه و شهرسازی و ۲ اداره کل راهداری در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستان‌های شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستان‌های جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان‌وبلوچستان قرار دارند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =