معاون وزیر آموزش و پرورش: مشکلات آموزشی گتوند ویژه پیگیری می شود

دزفول- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش گفت: مشکلات آموزشی، طرح های نیمه تمام و در حال اجرا، نیروهای پیش دبستانی، خرید خدمات آموزشی و نهضت سوادآموزی گتوند به صورت ویژه پیگیری می شوند.

قاسم احمدی لاشکی روز پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان گتوند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به مشکلات آموزشی شهرستان گتوند افزود: امروز به دعوت نماینده مردم گتوند در مجلس شورای اسلامی به این شهرستان سفر کردیم تا از نزدیک مشکلات آموزشی آن را بررسی کنیم. 

وی ادامه داد: به همین دلیل  بازدید هایی از مراکزآموزشی و ورزشی مربوط به حوزه آموزش و پرورش گتوند، معلم سرای نیمه تمام شهرستان گتوند و دیگر طرح ها انجام شد.

احمدی لاشکی اظهار کرد:گتوند زادگاه قیصر امین پور شاعر معاصر است و وقتی نام بزرگ قیصر به ذهن می آید انسان ادای دین و احساس وظیفه بیشتری نسبت به این منطقه غنی و این دیار فرهنگ دوست می کند. 

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در ابتدای این بازدید با حضور در آرامگاه قیصر امین پور شاعر معاصر و  مقبره چهار شهید گمنام به همراه فرماندار گتوند، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به شهدای گرانقدر و این شاعر پرآوازه ادای احترام کردند.

شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان بیش از ۱۳ هزار دانش آموز شهری و روستایی و یک هزار و ۶۰۰ دانش آموز عشایری دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =