۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۱
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 84108127
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۱۳۰۰ مورد بازرسی از اصناف میامی انجام شد

شاهرود - ایرنا - مسوول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت میامی گفت: حدود یکهزار و ۳۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی وخدماتی این شهرستان با موضوع اعمال محدودیت‌های کرونایی انجام شد.

امیر بشیری روز جمعه در حاشیه بازدید از اصناف شهر میامی در گفت و گو با ایرنا، افزود: هرماه حدود ۱۷۵ بازدید از صنف های مختلف سطح شهرستان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه روزانه تقریبا هفت بازدید در میامی انجام می شود، تصریح کرد : در این رابطه ۵۷ تذکر کتبی به صنف های متخلف داده شد.

مسوول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت میامی افزود: عمده تخلفات در سطح شهرستان گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت است.

وی اظهارداشت: برای موارد تخلف احراز شده  در زمینه کم فروشی و عدم درج قیمت پرونده تشکیل شده و به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

بشیری تاکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت در واحدهای مختلف صنفی مراتب را با مراجعه به بازرسی اتاق اصناف و یا نمایندگی صنعت،معدن و تجارت شهرستان  گزارش کنند.

مسوول نمایندگی اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان میامی با بیان اینکه انتظار می رود فروشندگان در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا با ستاد مقابله با کرونا شهرستان همکاری کنند، گفت : تمامی محدودیت‌ها برای حفظ سلامت شهروندان و فروشندگان اعمال می شود و باید تلاش کرد تا زنجیره انتقال کرونا قطع شود.

وی گفت: نظارت بر عملکرد اصناف در چهارچوب قانون و با همکاری برخی دستگاه های اجرایی شهرستان انجام می شود.

بشیری افزود : بیش از ۹۰ درصد واحدهای صنفی شهرستان میامی قانون را رعایت می کنند.

حدود۷۰۰ واحد صنفی در سطح شهرستان وجود دارد که ۲۲۵واحد تولیدی، ۳۰۱واحد توزیعی و بقیه خدماتی هستند.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها