۲۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84108043
۱ نفر

برچسب‌ها

 خانواده بی سرپناه در فردیس صاحب خانه شد

کرج-ایرنا-مرکز نیکوکاری اصناف استان البرز در اقدامی خداپسندانه و انساندوستانه یک خانواده بی سرپناه در فردیس را صاحب خانه کرد.

این خانواده چهار نفره که حدود چهار ماه در بوستان منظریه فردیس در چادر زندگی می کردند توسط مرکز نیکوکاری اصناف البرز صاحب خانه شدند.

رییس مرکز نیکوکاری اصناف مرکز استان البرز روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی گزارش های مردمی در مورد این خانواده نیازمند، با سرکشی و دیدن آنها از نزدیک بلافاصله اقدام به تهیه یک واحد مسکونی واقع در کلاک شد و اعضای این خانواده به این خانه منتقل شدند.

حمید کریمی افزود: اعضای این خانواده که متشکل از یک مادر و فرزند با دو نوه هستند و در یک چادر زندگی می کردند که با کمک و همکاری خیرین و اصناف البرز این خانه برای آنها مهیا شد.

وی توضیح داد: اکنون این خانواده در این خانه که به تمام وسایل و امکانات مورد نیاز مجهز است، ساکن شده و تحت پوشش مرکز نیکوکاری اصناف البرز هستند و هر دو ماه یکبار مواد غذایی آنها نیز تامین می شود.

کریمی با اشاره به اینکه اصناف البرز در کارهای خیر و انساندوستانه رتبه اول کشور را دارند، از همه کسانی که دارای تمکن مالی هستند بخصوص در شرایط فعلی دعوت کرد در اینگونه فعالیتهای خیرخواهانه مشارکت فعال داشته باشند.

این مرکز که از مدتها پیش فعالیت خود را در کمک به نیازمندان آغاز کرده در مهرماه امسال مکانی در حسینیه چهارده معصوم (ع) کرج را به عنوان مرکز نیکوکاری اصناف البرز افتتاح کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =