سپاهان صدرنشین جدید لیگ برتر والیبال ایران

تهران- ایرنا- تیم سپاهان اصفهان با پیروزی مقابل پیکان، برای نخستین بار به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال ایران رسید.

به گزارش ایرنا، هفته دهم لیگ برتر والیبال ایران از ساعت ۱۱ صبح امروز (پنجشنبه) با ۲ بازی در خانه والیبال و سالن فدراسیون آغاز شد.

در سالن فدراسیون، سپاهان با نتیجه سه بر صفر پیکان را از پیش رو برداشت. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۷، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۱ به سود شاگردان رحمان محمدی‌راد رقم خورد.

سپاهان پس از این بازی، با ۹ برد و ۲۶ امتیاز به صدر جدول رده‌بندی رسید. با توجه به اینکه فولاد سیرجان در این هفته استراحت دارد، سپاهان دست کم در ۲ هفته آینده که مسابقات برگزار نمی‌شود رتبه نخست را حفظ خواهد کرد. پیکان هم که روزگار تلخی را می‌گذارند هفتمین باخت را در ۹ بازی تجربه کرد تا همچنان با پنج امتیاز در رده دوازهم باقی بماند.

در دیگر مسابقه صبح امروز، هراز آمل با نتیجه سه بر صفر شهرداری گنبد را شکست داد. شاگردان بهروز عطایی سه ست این بازی را با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ به سود خود رقم زدند.

پیش از برگزاری دیگر مسابقات امروز،‌ هراز با ۶ برد و ۱۷ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. شهرداری گنبد هم با ۳ برد و ۹ امتیاز هشتم است.

برنامه ادامه مسابقات امروز لیگ برتر والیبال

ساعت ۱۴، خانه والیبال، شهرداری ارومیه – راه‌یاب ملل مریوان  

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، سایپا تهران – شهداب یزد

ساعت ۱۷، خانه والیبال، هورسان رامسر – شهرداری قزوین

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، خاتم اردکان – شهرداری ورامین

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =