سوختن یک تاکستان در اسفراین و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی اسفراین گفت: یک باغ انگور در روستای «فرتان» این شهرستان آتش گرفت که با همت و همیاری ماموران انتظامی و اهالی محل مهار شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجید یگانه پور روز پنجشنبه گفت: با توجه به اظهارات صاحب باغ، زمانی که همسایه باغ اقدام به آتش زدن علف های هرز جوی آب کنار باغ خود کرده بود، دامنه آتش به این تاکستان سرایت کرده و حدود ۳۰۰ متر از پهنه باغ انگور را خاکستر کرد.
وی افزود: در این خصوص پرونده ای تشکیل شده است.

دستگیری عامل کلاهبرداری میلیونی در بجنورد

رییس پلیس آگاهی خراسان خراسان شمالی گفت: عامل کلاهبرداری ۱۴۰ میلیون ریالی در بجنورد دستگیر شد.  
سرهنگ مقصود رستگار اعلام کرد: تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مراجعه کرده و از فردی شکایت کردند که هنگام استفاده مراجعان از دستگاه عابربانک، با شگردهای متقلبانه کارت آنان را در اختیار گرفته و به شیوه ای که اشخاص متوجه نشوند، حساب آنان را تخلیه کرده است.  
وی افزود: ماموران  فرد مذکور را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند که پس از بررسی سوابق این فرد مشخص شد کلاهبرداری حرفه ای است که با این روش از چندین نفر به این روش مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده است و تاکنون هشت شاکی وی را مورد شناسایی قرار داده اند.  
وی تصریح کرد: در بازجویی های به عمل آمده متهم به جرم خود اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

قاچاقچی حصار گرمخانی یک کیلوتریاک بلعید

سرپرست فرماندهی انتظامی بجنورد از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر که یک کیلوگرم تریاک را در معده خود جاسازی کرده بود خبر داد و گفت: ماموران فرماندهی بخش حصار گرمخان با تلاش و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی این قاچاقچی مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ دوم محمد گلمحمدزاده گفت: از این متهم یک کیلوگرم تریاک که به صورت بلع و انباری جاساز شده بود،  کشف و وی پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

کشف ۶ دستگاه تولید ارز دیجیتال (ماینر) در شیروان 

فرمانده انتظامی شیروان گفت: ۶ دستگاه تولید ارز دیجیتال (ماینر) به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.  
سرهنگ مسعود وحیدی گفت: مأموران پلیس امنیت با اقدامات اطلاعاتی، فردی را که در مغازه لوازم یدکی خودرو اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کرد، شناسایی کردند.
وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از این محل ۶ دستگاه ماینر قاچاق را کشف کرده و این متهم را نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =