۲۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۳
کد خبرنگار: 1240
کد خبر: 84107961
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در شادگان پرداخت شد

آبادان - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شادگان گفت:۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به سه طرح اشتغالزا با محوریت گردشگری در شادگان پرداخت ‌شد.

به گزارش ایرنا عبدالله کعبی راد پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  ۲۲ میلیارد به منظور احداث مجتمع خدمات رفاهی فدک و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به منظور احداث  ۲ کارگاه صنایع دستی تسهیلات بانکی پرداخت شد.

وی در خصوص اهمیت صنایع دستی در جذب گردشگر و رونق اقتصادی شهرستان شادگان افزود: در حوزه صنایع دستی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جاری با عنوان جهش تولید اقداماتی جهت برندسازی و معرفی صنایع دستی شهرستان در سطح کشور برنامه‌ریزی شده است.

کعبی راد بیان کرد: ارائه آموزش‌های رایگان صنایع دستی از مهمترین اقدامات در مسیر توسعه صنایع دستی در این شهرستان به شمار می‌رود.

وی به برگزاری ۱۲ دوره آموزش صنایع‌دستی در شهرستان شادگان اشاره کرد و اظهار کرد:۳۰۰ نفر در دوره‌های آموزش صنایع‌دستی در شهرستان بصورت  مجازی شرکت کردند.

شهرستان شادگان در ۷۰ کیلومتری اهواز و بواسطه همجواری با تالاب شادگان و نخستان‌های زیاد یکی از مراکز گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =