طرح توسعه اورژانس بیمارستان سلسله بهره‌برداری شد

خرم‌آباد- ایرنا - طرح توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان سلسله با اعتبار ۲ میلیارد تومان روز پنجشنبه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا رئیس شبکه بهداشت و درمان سلسله در آیین بهره‌برداری از این طرح اظهار داشت: طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهر به همراه آزمایشگاه در بهمن سال ۹۷ آغاز و مدتی بعد به دلیل مشکلات اعتباری متوقف شد.

حمزه حسنی با اشاره به فعال شدن مجدد این طرح در اردیبهشت امسال افزود: با پیگیری های نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این طرح جذب شد.

وی با بیان اینکه این طرح در زمینی به مساحت یکهزار و ۲۰۰ متر مربع اجرا شده است ادامه داد: در این راستا ۸۰۰ متر مربع به توسعه فضای اورژانس و ۴۰۰ متر مربع نیز جهت توسعه آزمایشگاه اختصاص یافته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سلسله با اشاره به افزایش ظرفیت اورژانس بیمارستان این شهرستان از هشت به ۲۲ تخت عنوان کرد: اکنون سالن اصلی اورژانس دارای تخت های تریاژ، احیا، عمل سرپایی، سوختگی و مسومیت است.

حسنی گفت: ۲ میلیارد تومان برای توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) سلسله هزینه شده است و طرح توسعه آزمایشگاه آن نیز با پیشرفت ۹۸ درصدی به زودی بهره‌برداری می شود.

بیمارستان ۶۴ تختخوابی امام خمینی(ره) شهرستان سلسله سال ۸۷ به بهره برداری رسیده است و دارای ۴۹ تخت فعال می باشد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha